Wczytuję dane...
Model: 23984001
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Dr. Martens

Firma: Dr. MARTENS
Model: 101 FELIX RUB OFF Black Vegan 23984001
Typ: Unisex
Kolor: czarny
Materiał: skóra Vegańska
Rodzaj zapięcia: sznurowane
Ilość dziurek: 6
Konserwacja: Środki do pielęgnacji tworzyw sztucznychSpray - impregnat np. Multi Care

Usuń kurz i inne pozostałości suchą szmatką. Przed nałożeniem preparatu na całe obuwie, przetestuj go w niewidocznym miejscu, aby upewnić się, że jest odpowiednio dobrany. Następnie użyj środka do pielęgnacji/konserwacji obuwia odpowiednio dobranego do materiału, z którego wykonane są buty i koloru. Pozwól preparatowi się wchłonąć.

6-dziurowy model 101 to krótsza wersja kultowego 8-dziurowego. Prosty, ostry i solidny, połaczenie praktyczności odzieży roboczej z klasycznymi liniami i niepowtarzalnością marki Dr. Martens.

Model 101 został wyprodukowany z wysokiej jakości, gładkiej skóry z czarnymi, metalowymi dziurkami. Cholewka jest na górze obszyta i posiada wszywkę Dr. Martens oraz obszycie ciemną nitką.

  • Elastyczna Martensowa podeszwa z poduszką powietrzną w środku. Podeszwa jest odporna na olej i tłuszcz, a także na ścieranie
  • Goodyear welted – podeszwa jest wykonana przy użyciu wyszukanej techniki szewskiej. Goodyear Welt oznacza, że cholewka i podeszwa są zszyte razem, a następnie zgrzane ze sobą na gorąco, a nie tylko sklejone tak jak to robi wielu innych producentów obuwia.
  • Skóra cholewki Smooth jest klasyczną skórą Martensów: wytrzymała skóra z gładkim lekko błyszczącym wykończeniem
Akcesoria do pielęgnacji!

oferta rekomendowana przez naszych kupujących