loadingimg

Wczytuję dane...
  • REJESTRACJA

Polityka prywatności

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 133 z dnia 29 pazdziernika 1997 r. poz. 833.) Sklep Internetowy Martensy.pl (dalej Sklep) i jego witryna chroni dane osobowe Klientów uzyskane w trakcie działalności Sklepu. Zamawiając towar w Sklepie, Klient wyraża jednocześnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne i każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

Sklep Internetowy Martensy.pl (dalej Sklep), będący wyłączną własnością firmy Alu Trading Sp. z o.o. z siedzibą przy Al. Jerozolimskich 49/20, 00-697 Warszawa (dalej Sklep), dostępny pod adresem internetowym: http://www.martensy.pl, zastrzega sobie prawo do ujawniania zbiorczych zestawień statystycznych, nie zawierających danych, na podstawie których można jednoznacznie zidentyfikować danego Klienta. Niniejszy dokument określa zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o Klientach. W swoich bazach Sklep posiada dane pochodzące z:

1. Sklepu Internetowego Martensy.pl - każdy Klient, który dokonuje zakupów w Sklepie Internetowym Martensy.pl wypisuje w formularzu zamówienia swoje dane osobowe. Istnieje możliwość skasowania tych danych z bazy, zmiany lub modyfikacji na życzenie użytkownika.
2. Logów Serwera - informacje dotyczące wykorzystania serwisu przez Klientów oraz ich adresów IP są zbierane na podstawie analizy logów dostępowych. Informacje te wykorzystywane są w celach technicznych, związanych z administrowaniem Sklepem, jak również w celach statystycznych. Informacje pochodzące z logów serwera mają charakter anonimowy i nie pozwalają na identyfikację użytkownika.

Sklep zobowiązuje się do nie przekazywania, nie sprzedawania i nie użyczania zgromadzonych danych osobowych Klientów innym osobom lub instytucjom. Dane osobowe Klientów (imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail) traktowane są jako informacje w najwyższym stopniu poufne bez dostępu do nich osób trzecich i służą tylko i wyłącznie do komunikacji pomiędzy Klientem a Sklepem Internetowym Martensy.pl.