Wczytuję dane...
Model: 25268001
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: Dr. Martens

Firma: Dr.MARTENS klasyka
Model: 1460 WHO Black Target Smooth 25268001
Typ: Unisex, tęgość DOPASOWANA
Kolor: czarny
Materiał: skóra licowa, podeszwa DMS.
Rodzaj zapięcia: sznurowane
Ilość dziurek: 8
Konserwacja:
pasta, krem, tłuszcz, olejek


 

THE WHO 1460 

W 1967 roku Pete Townshend założył na scenę parę poobijanych, starych 1460 i po prostu wystrzelił nas w świat muzyki. W tym sezonie wszystko zatacza pełny krąg dzięki co sezonowej współpracy.

The Who 1460 posiadają cholewkę z gładkiej skóry z dużym wzorem tarczy umieszczonym na pięcie. Szyte na miarę dodatki obejmują czerwoną pętlę Dr. Martens na pięcie i przeszycia oraz podwójnie brandowaną wkładkę.

Z biegiem lat, model 1460 stał się ikoną, zaadoptowany przez pionierów na dziesięciolecia. Model 1460 jest synonimem muzyki punk, ska i grung, jak też noszony jest przez przedstawicieli najnowszych trendów mody.

Nazwany zgodnie z datą powstania: 1 kwietnia 1960, ten but prezentuje kawał historii mody.

CECHY i ZALETY:

Ten model - klasyka 1460 został wyprodukowany z wysokiej jakości, gładkiej skóry. Cholewka jest miękka w dotyku, model 1460 ma klasyczne 8-dziurkowe sznurowanie, wygodną podeszwę AirWair i jest wykończony charakterystycznym ściegiem z żółtą nitką.

  • Elastyczna Martensowa podeszwa z poduszką powietrzną w środku
  • Podeszwa jest odporna na olej i tłuszcz, a także na ścieranie
  • Goodyear welted* – podeszwa jest wykonana przy użyciu wyszukanej techniki szewskiej
  • Skóra cholewki jest klasyczną skórą Martensów: wytrzymała skóra z gładkim wykończeniem

*Aby stworzyć model ze ściegiem Goodyear, ściągacz jest najpierw przyszyty do cholewki. Następnie na wkładkę rozprowadza się mieszankę korka, zanim podeszwa zewnętrzna zostanie naszyta od spodu pod ściągaczem. Ten ostatni, ale niezbędny krok, nadał temu projektowi nazwę Goodyear-welted wiele lat temu. Podczas noszenia butów, podeszwa z korka tworzy zindywidualizowaną poduszkę, która zapewnia wyjątkowy komfort i idealne dopasowanie. Szew gwarantuje prostą wymianę podeszwy zewnętrznej, dzięki czemu buty mogą trwać całe życie.

 

 

Akcesoria do pięlegnacji!

oferta rekomendowana przez naszych kupujących