Wczytuję dane...
Model: 26409001
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: Dr. Martens

Firma: Dr.MARTENS
Model: 101 Black Nappa 26409001
Typ: Unisex
Kolor: Czarne
Materiał: skóra licowa (miękka, matowa)
Rodzaj zapięcia: sznurowane
Ilość dziurek: 6
Pielęgnacja - Wyczyść buty wilgotną ściereczką i pozwól im zupełnie wyschnąć. Następne użyj wybranego naturalnego środka na bazie wosku do pielęgnacji/konserwacji obuwia. Pozwól preparatowi się wchłonąć i zetrzyj jego nadmiar. Dla nadania odpowiedniego blasku użyj szczotki do butów. Dr. Martens szczególnie poleca swoje produkty: SHOE POLISH regeneruje i chroni skórę oraz nadaje jej połysk, Szczotka Dr. Martens Bristle Brush AC776000. Odpowiednim produktem do pielęgnacji jest też tłuszcz na bazie wosku z marki Coccine - Grease for shoe.

Wszystkie akcesoria do konserwacji obuwia znajdują się w naszej ofercie!!!

Niższa, 6-dziurkowa wersja klasycznych martensów 1460 w najbardziej miękkiej skórze Nappa w ofercie Dr. Martensa. Oryginalna podeszwa z poduszką powietrzną i charakterystyczne cechy butów tej marki.

  • Elastyczna Martensowa podeszwa z poduszką powietrzną w środku
  • Podeszwa jest odporna na olej i tłuszcz, a także na ścieranie
  • Goodyear welted* – podeszwa jest wykonana przy użyciu wyszukanej techniki szewskiej
  • Cholewka wykonana z miękkiej skóry Nappa

*Aby stworzyć model ze ściegiem Goodyear, ściągacz jest najpierw przyszyty do cholewki. Następnie na wkładkę rozprowadza się mieszankę korka, zanim podeszwa zewnętrzna zostanie naszyta od spodu pod ściągaczem. Ten ostatni, ale niezbędny krok, nadał temu projektowi nazwę Goodyear-welted wiele lat temu. Podczas noszenia butów, podeszwa z korka tworzy zindywidualizowaną poduszkę, która zapewnia wyjątkowy komfort i idealne dopasowanie.

 

Akcesoria do pielęgnacji!

oferta rekomendowana przez naszych kupujących