Firma: Dr. Martens
Model: 1460 PASCAL Black Valor WP 27084001 Ocieplane
Typ: Damskie
Kolor: czarne
Materiał: skóra naturalna Ocieplana Wodoodporna
Ilość dziurek: 8
Rodzaj zapięcia: sznurowane
Pielęgnacja -
Wszystkie akcesoria do konserwacji obuwia znajdują się w naszej ofercie!!!
Model 1460 PASCAL WARMWAIR to nowoczesna adaptacja stylu klasycznego 1460 przeznaczonego na niskie temperatury i odpornego na przemoczenia. Przed chłodem broni zarówno gruba skóra Valor WP jak i polarową podszewka. Wyróżnia się surowym wykończeniem cholewki, co daje ostrzejszy i bardziej nowoczesny wygląd.
Pascal jest wykonany z wysokiej jakości skóry Valor WP, 8-dziurowy i wykończony wygodną podeszwą Smoke DMS.
- Skóra Valor WP - zabezpiecza przed chłodem i jest odporna na przemiękanie.
- Polarowe ocieplenie dla idealnej temperatury stóp nawet w niskich temperaturach.
- Elastyczna Martensowa podeszwa z poduszką powietrzną w środku. Podeszwa jest odporna na olej i tłuszcz, a także na ścieranie.
- Goodyear welted – podeszwa jest wykonana przy użyciu wyszukanej techniki szewskiej. Goodyear Welt oznacza, że cholewka i podeszwa są zszyte razem, a następnie zgrzane ze sobą na gorąco, a nie tylko sklejone tak jak to robi wielu innych producentów obuwia.
which country is manufacturer?
oferta rekomendowana przez naszych kupujących