Wczytuję dane...
Model: 26860001
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: Dr. Martens

Firma: Dr. Martens
Model: 1460 PASCAL WINTERGRIP Black Blizzard WP 26860001 Ocieplane
Typ: Unisex
Kolor: Czarny
Materiał: skóra naturalna Ocieplana 
Rodzaj zapięcia: sznurowane
Pielęgnacja - Wyczyść buty ściereczką i pozwól im zupełnie wyschnąć. Następne użyj wybranego naturalnego środka do pielęgnacji/konserwacji obuwia. Pozwól preparatowi się wchłonąć i zetrzyj jego nadmiar. Dr. Martens szczególnie poleca swoje produkty: WONDER BALSAM - czyści, chroni i zapewnia butom miękkość, SHOE POLISH regeneruje i chroni skórę oraz nadaje jej połysk. Odpowiednim produktem do pielęgnacji jest też tłuszcz na bazie wosku z marki Coccine - Grease for shoe.

Wszystkie akcesoria do konserwacji obuwia znajdują się w naszej ofercie!!!

Model 1460 PASCAL WARMWAIR to nowoczesna adaptacja stylu klasycznego 1460 przeznaczonego na niskie temperatury i odpornego na przemoczenia. Przed chłodem broni zarówno gruba skóra Valor WP jak i polarową podszewka. Wyróżnia się surowym wykończeniem cholewki, co daje ostrzejszy i bardziej nowoczesny wygląd.

Pascal jest wykonany z wysokiej jakości skóry Valor WP, 8-dziurowy i wykończony wygodną podeszwą Smoke DMS..

  • Polarowe ocieplenie dla idealnej temperatury stóp nawet w niskich temperaturach.
  • Elastyczna Martensowa podeszwa z poduszką powietrzną w środku. Podeszwa jest odporna na olej i tłuszcz, a także na ścieranie.
  • Goodyear welted – podeszwa jest wykonana przy użyciu wyszukanej techniki szewskiej. Goodyear Welt oznacza, że cholewka i podeszwa są zszyte razem, a następnie zgrzane ze sobą na gorąco, a nie tylko sklejone tak jak to robi wielu innych producentów obuwia.
Akcesoria do pielęgnacji!

oferta rekomendowana przez naszych kupujących