Wczytuję dane...
Model: 26911201
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: Dr. Martens

Firma: Dr. Martens
Model: 1461 Brown + Black Abruzzo WP 26911201
Typ: Unisex
Kolor: Brązowe z czarnym paskiem
Materiał: skóra naturalna, woskowana, wodoodporna
Ilość dziurek: 3
Rodzaj zapięcia: sznurowane
Pielęgnacja - Wyczyść buty ściereczką i pozwól im zupełnie wyschnąć. Następne użyj wybranego naturalnego środka do pielęgnacji/konserwacji obuwia. Pozwól preparatowi się wchłonąć i zetrzyj jego nadmiar. Dr. Martens szczególnie poleca swoje produkty: WONDER BALSAM - czyści, chroni i zapewnia butom miękkość. Po wyschnięciu energicznie poleruj je szczotką do butów, do uzyskania pożądanego stopnia połysku.

 Wszystkie akcesoria do konserwacji obuwia znajdują się w naszej ofercie!!!

Nowoczesna adaptacja stylu klasycznego 1461. Wykonany z nowej skóry w ofercie Dr. Martens Abruzzo (wysokiej jakości woskowana skóra o właściwościach wodoodpornych. Model ten klasycznie został wykończony wygodną podeszwą AirWair i obszyty żółtą nicią.

  • Elastyczna Martensowa podeszwa z poduszką powietrzną w środku. Podeszwa jest odporna na olej i tłuszcz, a także na ścieranie.
  • Goodyear welted – podeszwa jest wykonana przy użyciu wyszukanej techniki szewskiej. Goodyear Welt oznacza, że cholewka i podeszwa są zszyte razem, a następnie zgrzane ze sobą na gorąco, a nie tylko sklejone tak jak to robi wielu innych producentów obuwia.
  • Cholewka jest zrobiona z wytrzymałej skóry Abruzzo.
Akcesoria do pięlegnacji!

oferta rekomendowana przez naszych kupujących