Wczytuję dane...
Model: 27818211
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: Dr. Martens

Firma: Dr. Martens
Model: 8-EYE AUDRICK Brown Brando 27818211
Typ: Unisex
Kolor: bordowy
Materiał: skóra naturalna licowa miękka i gładka
Ilość dziurek: 8
Rodzaj zapięcia: sznurowane

Pielęgnacja - Wyczyść buty wilgotną ściereczką i pozwól im zupełnie wyschnąć. Następne użyj wybranego naturalnego środka na bazie wosku do pielęgnacji/konserwacji obuwia. Pozwól preparatowi się wchłonąć i zetrzyj jego nadmiar. Dla nadania odpowiedniego blasku użyj szczotki do butów. Dr. Martens szczególnie poleca swoje produkty: SHOE POLISH regeneruje i chroni skórę oraz nadaje jej połysk, Szczotka Dr. Martens Bristle Brush AC776000. Odpowiednim produktem do pielęgnacji jest też tłuszcz na bazie wosku z marki Coccine - Grease for shoe.

Wszystkie akcesoria do konserwacji obuwia znajdują się w naszej ofercie!!!

Audrick to nowa seria Dr. Martens opierająca się na wysokiej platformie. Znacznie redukowano masę podeszwy QUAD i poprawiono jej stabilność. 

  • Innowacyjna podeszwa składająca się z dwóch części: lekkiego środka zrobionego z pianki EVA i części zewnętrznej zrobionej z PVC z wytrzymałymi wycięciami.  Zapewnia ona dużo niższą masę obuwia i poprawioną stabilność.
  • VC outsole with rugged deep cleats – podeszwa jest wykonana przy użyciu wyszukanej techniki szewskiej. Goodyear Welt oznacza, że cholewka i podeszwa są zszyte razem, a następnie zgrzane ze sobą na gorąco, a nie tylko sklejone tak jak to robi wielu innych producentów obuwia.
  • Cholewka jest zrobiona z miękkiej i gładniej skóry Brando
Akcesoria do pielęgnacji!

oferta rekomendowana przez naszych kupujących