Wczytuję dane...
Model: 11855001
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: Dr. Martens

Firma: Dr.MARTENS 
Model: 1914 Black Smooth 11855001
Typ: Unisex
Kolor: czarny
Materiał: skóra naturalna
Rodzaj zapięcia: sznurowane
Ilość dziurek: 14

Pielęgnacja - Wyczyść buty ściereczką i pozwól im zupełnie wyschnąć. Następne użyj wybranego naturalnego środka do pielęgnacji/konserwacji obuwia. Pozwól preparatowi się wchłonąć i zetrzyj jego nadmiar. Dr. Martens szczególnie poleca swoje produkty: WONDER BALSAM - czyści, chroni i zapewnia butom miękkość, SHOE POLISH regeneruje i chroni skórę oraz nadaje jej połysk. Odpowiednim produktem do pielęgnacji jest też tłuszcz na bazie wosku z marki Coccine - Grease for shoe.

Wszystkie akcesoria do konserwacji obuwia znajdują się w naszej ofercie!!!

„Urodzony” we wczesnych latach siedemdziesiątych, model 1914 został „zaadoptowany” przez punków i chłopaków na skuterach – często noszony na zewnątrz nogawki spodni dla maksymalnego wrażenia.

Ten 14-dziurkowy but był idealny dla subkultur anty-establishmentowych i jest noszony jako symbol buntowniczej autoekspresji do dzisiaj.

Model 1914 ma cholewkę zrobioną z najwyższej jakości skóry, 14-dziurowe sznurowanie i żółtą nitkę Dr. Martens. Te buty, kiedy są porysowane, wyglądają wspaniale - ukazują swój charakterny wygląd.

  • 14-dziurowe
  • Elastyczna Martensowa podeszwa z poduszką powietrzną w środku. Podeszwa jest odporna na olej i tłuszcz, a także na ścieranie.
  • Goodyear welted – podeszwa jest wykonana przy użyciu wyszukanej techniki szewskiej. Goodyear Welt oznacza, że cholewka i podeszwa są zszyte razem, a następnie zgrzane ze sobą na gorąco, a nie tylko sklejone tak jak to robi wielu innych producentów obuwia.
  • Skóra cholewki Smooth jest klasyczną skórą Martensów: wytrzymała skóra z gładkim, lekko byłyszczącym wykończeniem.

 

Akcesoria do pielęgnacji!

oferta rekomendowana przez naszych kupujących