Wczytuję dane...
Model: 14046001
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Dr. Martens

Firma: Dr.MARTENS
Model: 1461 VEGAN Black Felix Rub Off 14046001
Typ: Unisex, tęgość STANDARD
Kolor: czarny
Materiał: FELIX RUB OFF - Wegański materiał syntetyczny - substytut skóry, stworzony według standardów jakości Dr. Martensa.
Ilość dziurek: 3

Pielęgnacja - Wyczyść buty ściereczką i pozwól im zupełnie wyschnąć. Następne użyj wybranego naturalnego środka do pielęgnacji i konserwacji obuwia. Pozwól preparatowi się wchłonąć i zetrzyj jego nadmiar. Dr. Martens szczególnie poleca swoje produkty: SHOE POLISH regeneruje i chroni skórę oraz nadaje jej połysk. Odpowiednim produktem do pielęgnacji jest też bezbarwny spray z marki Coccine - Antiacqua.

Wszystkie akcesoria do konserwacji obuwia znajdują się w naszej ofercie!!!

Klasyczny model 1461 - 3-dziurkowe sznurowanie, wygodna podeszwa AirWair z charakterystycznym wykończeniem żółtą nitką. W tym wypadku buty zostały wykonane z czarnego sytetycznego materiału w 100% wegańskie.

Black Felix Rub Off jest wysokiej jakości syntetycznym specjalnym materiałem o wysokim połysku, o subtelnym, dwukolorowym wykończeniu a jednocześnie bardzo trwałym i wygodnym.

Możesz je zidentyfikować po żółtej tasiemce wystającej z cholewki.

  • 100% wegańskie
  • Wykonane z Black Felix Rub Off, miękkiego, subtelnego dwutonowego materiału syntetycznego
  • Elastyczna Martensowa podeszwa z poduszką powietrzną w środku. Podeszwa jest odporna na olej i tłuszcz, a także na ścieranie
  • Goodyear welted – podeszwa jest wykonana przy użyciu wyszukanej techniki szewskiej. Goodyear Welt oznacza, że cholewka i podeszwa są zszyte razem, a następnie zgrzane ze sobą na gorąco, a nie tylko sklejone tak jak to robi wielu innych producentów obuwia.

 

Akcesoria do pielęgnacji!

oferta rekomendowana przez naszych kupujących