Wczytuję dane...
Model: 31625001
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: Dr. Martens

Firma: Dr. Martens
Model: 1461 CONTRAST STITCH Black Wanama 31625001
Typ: Unisex
Kolor: czarny
Materiał: WANAMA - skóra licowa o satynowym wykończeniu
Rodzaj zapięcia: sznurowane, 
Ilość dziurek: 3
Pielęgnacja - Wyczyść buty ściereczką i pozwól im zupełnie wyschnąć. Następnie zaaplikuj wosk neutralny bądź przeznaczony do skóry koloru czarnego. Pozwól preparatowi się wchłonąć i zetrzyj jego nadmiar. Użyj również szczoteczki do polerowania butów Dr. Martens jeśli chcesz przywrócić im ich blask.

Wszystkie akcesoria do konserwacji obuwia znajdują się w naszej ofercie!!!

Marka Dr. Martens nigdy nie podążała za modą. Za to skutecznie podważała trendy podkręcając je swoim buntowniczym podejściem. Kolekcja Gothic Americana nasyca klasyczne sylwetki Docsów inspiracjami z Zachodu i subkulturowym wpływem. Niebawem do sprzedaży trafi kolekcja, która została stworzona na bazie kultowych sylwetek obuwia Dr. Martens i nowych progresywnych modeli. Każdy, kto nosi Docsy może je teraz indywidualnie zinterpretować. Ta limitowana kolekcja da miłośnikom marki szansę, na uzupełnienie garderoby o wyjątkowe buty, jakich jeszcze nie mieli w szafach. Oto modele, które są w sprzedaży na polskim rynku. 1461 Trzyoczkowy niski klasyk, model 1461, wykonany ze skóry Wanama w kolorze głębokiej czerni. Białe aplikacje i metalowe ćwieki na cholewce wzmacniają jego look. Minimalistyczny styl. Maksymalne wyrażenie charakteru. Model na klasycznej podeszwie.

  • Dodatkowe elementy w postaci oryginalnych wyszywanych zdobień.
  • Elastyczna Martensowa podeszwa z poduszką powietrzną w środku. Podeszwa jest odporna na olej i tłuszcz, a także na ścieranie
  • Goodyear welted – podeszwa jest wykonana przy użyciu wyszukanej techniki szewskiej. Goodyear Welt oznacza, że cholewka i podeszwa są zszyte razem, a następnie zgrzane ze sobą na gorąco, a nie tylko sklejone tak jak to robi wielu innych producentów obuwia.
Akcesoria do pielęgnacji!

oferta rekomendowana przez naszych kupujących