Wczytuję dane...
Model: 27931001
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent: Dr. Martens

Firma: Dr.MARTENS
Model: 1461 BATHERS Black Smooth + Backhand 27931001
Typ: unisex
Kolor: czarny, niebieski - odwzorowanie dzieła francuskiego post-impresjonisty Georges'a Seurata przedstawiającego jego kultowe dzieło "Kąpiel w Asnières" z 1884 roku.
Materiał: skóra naturalna licowa
Ilość dziurek: 3
Uwagi: Wyjątkowy model przygotowany w oparciu o prace francuskiego artysty z nurtu post-impresjonistycznego - Georges'a Seurata
Rodzaj zapięcia: sznurowane
Pielęgnacja - Wyczyść buty ściereczką i pozwól im zupełnie wyschnąć. Następne użyj wybranego naturalnego środka do pielęgnacji i konserwacji obuwia. Pozwól preparatowi się wchłonąć i zetrzyj jego nadmiar. Dr. Martens szczególnie poleca swoje produkty: WONDER BALSAM - czyści, chroni i zapewnia butom miękkość, SHOE POLISH regeneruje i chroni skórę oraz nadaje jej połysk.

Wszystkie akcesoria do konserwacji obuwia znajdują się w naszej ofercie!!!

Stwórz swój własny styl z założycielem nurtu puentylizmu. We współpracy z Galerią Narodową i najsłynniejszym dziełem Seurata, "Kąpiel w Asnières", na nowo zdefiniowaliśmy nasze kultowe buty z 1461 roku. Zbudowany z licowej, miękkiej skóry Backhand dla pełnego komfortu. Posiada białe oczka i kontrastujące czarne sznurowadła. Przymocowany do klasycznej podeszwy DM za pomocą naszych charakterystycznych żółtych szwów Goodyear.

  • Elastyczna Martensowa podeszwa z poduszką powietrzną w środku
  • Podeszwa jest odporna na olej i tłuszcz, a także na ścieranie
  • Goodyear welted – podeszwa jest wykonana przy użyciu wyszukanej techniki szewskiej
Akcesoria do pielęgnacji!

oferta rekomendowana przez naszych kupujących