Wczytuję dane...
Model: 21045001
Gwarancja: 2 lata
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: Dr. Martens

Firma: Dr.MARTENS
Model: 2976 LEONARE FAUX FUR Black Burnished Wyoming 21045001 OCIEPLANE
Typ: unisex
Kolor: czarny
Materiał: skóra licowa - polerowana w celu przyciemnienia
Rodzaj zapięcia: wsuwane (guma)
Pielęgnacja - Wyczyść buty ściereczką i pozwól im zupełnie wyschnąć. Następne użyj wybranego naturalnego środka do pielęgnacji/konserwacji obuwia. Pozwól preparatowi się wchłonąć i zetrzyj jego nadmiar. Dr. Martens szczególnie poleca swoje produkty: WONDER BALSAM - czyści, chroni i zapewnia butom miękkość, SHOE POLISH regeneruje i chroni skórę oraz nadaje jej połysk. Odpowiednim produktem do pielęgnacji jest też tłuszcz na bazie wosku z marki Coccine - Grease for shoe.

Wszystkie akcesoria do konserwacji obuwia znajdują się w naszej ofercie!!!

Nowa wersja klasycznego modelu 2796 w wersji zimowej ocieplonej w miękkim futerkiem. Cholewka została zrobiona ze skóry licowej o tłustej powierzchni dodatkowo polerowanej w celu przyciemnienia. Oczywiście nie zapomniano o klasycznych wykończeniach charakterystycznych dla butów tej marki, czyli np. obszycia żółtą nicią.

  • Martensowa podeszwa z poduszką powietrzną w środku. Podeszwa jest odporna na olej i tłuszcz, a także na ścieranie.
  • Goodyear welted – podeszwa jest wykonana przy użyciu wyszukanej techniki szewskiej. Goodyear Welt oznacza, że cholewka i podeszwa są zszyte razem, a następnie zgrzane ze sobą na gorąco, a nie tylko sklejone tak jak to robi wielu innych producentów obuwia.
Akcesoria do pielęgnacji!

oferta rekomendowana przez naszych kupujących